ACCOMODATIONS

Room Standart

Hotel Kolibrík situovaný v pokojnom prostredí v centre Bardejovských Kúpeľov a naskytá sa z neho výhľad na les. Je vybavený spoločnou kuchyňou, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným parkoviskom.

Všetky izby v penzióne Kolibrík majú balkón, vlastnú kúpeľňu s toaletnými potrebami a županmi a satelitnú TV s plochou obrazovkou.

Možnosť využiť kompletne vybavenú kuchyňu, jedáleň a terasu s výbavou na grilovanie. V spolupráci s hotelmi v okolí si je možné dohodnúť raňajky a kúpeľné procedúry.

Toto ubytovanie má jedno z najlepších hodnotení lokality v Bardejovských Kúpeľoch! Hosťom sa páči viac v porovnaní s inými možnosťami ubytovania v tejto oblasti.

WiFi zadarmo je dostupné vo všetkých izbách

Vybavenie

Standard izby sú k dispozícii vo všetkých izbách, pokiaľ nie je uvedené inak. Upozorňujeme na všetky požiadavky vo vašej rezervácii. Bohužiaľ nemôžeme zaručiť žiadosť až do odhlásenia. Všetky služby uvedené nižšie sú k dispozícii v hoteli. Vezmite prosím na vedomie akékoľvek špeciálne požiadavky vo vašej rezervácii alebo zavolajte hotel, aby ste sa dohodli pred príchodom.

Double Bed
Refrigerator
Air Condition
Phone
Hair Dryer
Bathrobes
Flat TV
Entertainment
Bathtub
Wifi
Room Service
special-offer-img-1
Ski Package

Oddýchnite si bezkonkurenčnú skúsenosť s lyžiarskou sezónou.

special-offer-img-2
Kuchyňa a jedáleň

Kuchyňa a jedáleň k Vašim službám 24H zdarma

special-offer-img-3
7th Night Free

Vychutnajte si svoju 7 noc zadarmo. Rezervujte si 6 nocí a 1 zadarmo.

NAŠE PRESKÚMANIE

Čo hovoria Hostia:

Bol problém s pripojením na wifi, ale spravili sme si program bez internetu a neriešili sme to 🙂

Veľmi milý a ochotný personál, aký som už dávno nezažil. Veľmi útulné izby s veľkou a pohodlnou posteľou. Na wellness je to iba na skok a v blízkosti sú aj reštaurácie a disko. Penzión je vo veľmi tichom prostredí a izby majú vlastnú terasu a kúpeľňu s vaňou. Určite sa tam ešte vrátim.

testi-icon-3
Matus | Slovakia

Находится рядом с курортом. Парковка рядом с отелем. Хозяин очень доброжелательный. Подсказал где покушать и куда интересно сходить. В отеле есть кухня, где можно готовить, а также чай и натуральный кофе. Во дворе бассейн, мангал, качели и столики для отдыха. Вообщем рекомендуем и для краткого пребывания и для полного курорта.

hotel kolibrik
Maxim | Russia

Milá ochotná pani recepčná. Izby pekné, čisté. Veľký výber TV programov, wifi, priestranná kúpeľňa, vybavená spoločná kuchynka. Blízko obchod, kostol, velnes, autobuska - všetko do cca 5 minút pešo. Cena super.

hotel kolibrik
Miroslav | Slovakia