ACCOMODATIONS

Rooms Suites

Všetky izby v penzióne Kolibrík majú balkón, vlastnú kúpeľňu s toaletnými potrebami a županmi a satelitnú TV s plochou obrazovkou.

Možnosť využiť kompletne vybavenú kuchyňu, jedáleň a terasu s výbavou na grilovanie. V spolupráci s hotelmi v okolí si je možné dohodnúť raňajky a kúpeľné procedúry.

  zobrazte všetky miestnosti stlačením vyššie uvedených tabuliek

PERFECT SPOT

Vychutnajte si najlepšie ubytovanie

Bardejovske Kúpeľe iba v Kolibriku

ozývame vás na ponoriť do príbehu v Hotel Kolibrík, kde je všetko, čo naozaj vychutnať svoju dovolenku. Náš malý penzión sa môže pochváliť čisté a pohodlné izby s vynikajúcou opravy a novým nábytkom. Tu, v jednom z najkrajších miest Slovenska, život je meraný. Nie sme hľadáme počtu návštevníkov – to je dôležité, aby kvalita, takže každý táborník zostal po pobyte v Bardejovské Kúpele spokojný. Snažíme sa vytvoriť príjemné prostredie pre každého hosťa. A nezabudnite, že je súčasťou komplexu zdravie a dôležité pre účinnú liečbu ticha, pokoja a chutné raňajky.

Hotel Kolibrik

  • Turn right out of Aspen Airport.
  • Follow Highway 82 east into Aspen.
  • Highway 82 will “S” curve and become Main Street.
  • Turn right at the second stop light onto Monarch Street.
  • Go to the stop sign past Wagner Park and continue straight.
special-offer-img-1
Ski Package

Oddýchnite si bezkonkurenčnú skúsenosť s lyžiarskou sezónou.

special-offer-img-2
Kuchyňa a jedáleň

Kuchyňa a jedáleň k Vašim službám 24H zdarma

special-offer-img-3
7th Night Free

Vychutnajte si svoju 7 noc zadarmo. Rezervujte si 6 nocí a 1 zadarmo.

NAŠE PRESKÚMANIE

Čo hovoria Hostia:

Bol problém s pripojením na wifi, ale spravili sme si program bez internetu a neriešili sme to 🙂

Veľmi milý a ochotný personál, aký som už dávno nezažil. Veľmi útulné izby s veľkou a pohodlnou posteľou. Na wellness je to iba na skok a v blízkosti sú aj reštaurácie a disko. Penzión je vo veľmi tichom prostredí a izby majú vlastnú terasu a kúpeľňu s vaňou. Určite sa tam ešte vrátim.

testi-icon-3
Matus | Slovakia

Находится рядом с курортом. Парковка рядом с отелем. Хозяин очень доброжелательный. Подсказал где покушать и куда интересно сходить. В отеле есть кухня, где можно готовить, а также чай и натуральный кофе. Во дворе бассейн, мангал, качели и столики для отдыха. Вообщем рекомендуем и для краткого пребывания и для полного курорта.

hotel kolibrik
Maxim | Russia